X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   سه شنبه 11 دی 1397 - 12:12:12 ب.ظ

عبدالحسین رامشی در جمع معاونان ادارات ثبت اسناد و املاک استان تهران ؛ مسئولیت فرصت طلایی برای خدمت

عبدالحسین رامشی ، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران که در جمع معاونان مناطق 16 گانه شهرتهران سخن می گفت ؛ داشتن مسئولیت را یک فرصت مناسب برای خدمت به خلق و کسب رضایت خالق برشمرد و افزود ؛ جایگاه معاون حائز اهمیت و عامل مؤثر در پویایی و ایجاد نظم و انضباط اداری است .

عبدالحسین رامشی خطاب به معاونان با بیان این مطلب گفت’ معاونان نباید فقط امضاء کننده باشند ، لکن باید عنصری فعال و معین مدیریت مجموعه و تسهیل کننده امور باشند .

مدیرکل ثبت اسناد و املاک ضمن یادآوری و تأکید بر ، ارتقاء سطح دانش و تخصص و کسب آموزش های لازم و همچنین انتقال دانش و تجربیات به دیگر کارکنان خاطرنشان کرد ؛ معاونان لازم است با مطالبه و مرور قوانین مرتبط به ویژه دستورالعمل ها و بخشنامه ها همواره به روز باشند و برای روانسازی و کوتاه کردن فرآیندهای رسیدگی به درخواستها پیشنهادهای کارآمد رائه دهند .

عبدالحسین رامشی در خاتمه توصیه کردند توکل به خداوند و توسل به ائمه و یاد شهدای انقلاب همواره سرلوحه کار قرار گیرد و کسی که با خدا معامله کند سرانجام سعادتمند و باعزت خواهد بود و چنانچه اسیر وسوسه های شیطان قرار گیرد به یقین خوار و ذلیل خواهد شد .

 

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است