X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 17 دی 1397 - 12:12:12 ب.ظ

رامشی در اولین نشست شورای اداری ثبت اسناد و املاک استان تهران ؛ هنر مدیر استفاده از ظرفیت موجود به نحو مطلوب است

عبدالحسین رامشی ، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران در چهارمین جلسه شورای اداری و اولین حضور خود در این نشست ، در جمع رؤسای مناطق ثبتی استان تهران گفت ؛ آنچه که باید مورد توجه مدیران قرار گیرد این است که نباید کمبود امکانات و تجهیزات و یا نیروی انسانی بهانه و یا مانع رسیدن به اهداف و برنامه های ابلاغی باشد ، لکن هنر مدیر موفق این است که از حداقل ظرفیت ها و امکانات ، حداکثر بهره و استفاده را داشته باشد .

رامشی افزود ؛ تقسیم درست فعالیت ها ، چیدمان نیروی انسانی و نظارت براساس برنامه ریزی دقیق بر عملکرد تأثیر مثبت دارد . اگر در اداره ای درخواست مراجعان بلاتکلیف بماندکه ارباب رجوع مراجعه و پیگیر کار خود باشد تا به نتیجه برسد . مطمئن باشید که در آن اداره مدیریت درستی اعمال نمی شود .

عبدالحسین رامشی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد ، ثبت اسناد و املاک به سمتی می رود که در آینده نزدیک با گسترش خدمات الکترونیکی ، رجوع به دفاتر املاک و پرونده ها حذف و ارائه خدمات الزاماً از طریق آرشیو الکترونیکی و سامانه جامع املاک انجام خواهد شد . لذا موضوع آرشیو الکترونیکی و بروزرسانی و اسکن دفاتر املاک را                       به طور جدی در دستور کار قرار گیرد .

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران خاطرنشان کرد:واحدهایثبتی تهران علیرغم واقع شدن در مرکز جزء کم برخوردارترین دستگاه هاست و از لحاظ امکانات اداری به ویژه فضای اداری برخی ادارات در وضعیت نامناسبی قرار دارد .

عبدالحسین رامشی خطاب به روسا یاد اورشد ؛ ضرورت دارد درخصوص ساماندهی بایگانی ها و همچنین چیدمان و استقرار نیروی انسانی بازنگری و اقدامات جدی صورت گیرد .

در ادامه این نشست هر یک از رؤسای ادارات نظر و پیشنهاد خود را در جلسه مطرح و مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت .

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است